Proč reklamní předměty od BrandPoint?

1. Konec nudným reklamním předmětům

Vaše reklamní předměty nás baví. Známe ty úspěšné, co fungují a víme o těch, co už lidi nebaví. Rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme!

2. Funkční předměty, kterými se odlišíte od konkurence

Když už vás nebaví nudné předměty stále dokola a chcete se odlišit od konkurence, vyrobíme dárky na zakázku. A není to nic složitého, vždyť výroba dárků na míru tvoří tu větší část naší práce.

3. Kvalita je pro nás důležitá

Naše dárky jsou funkční a kvalitní. Nenakupujeme pro vás laciné čínské výrobky, které nic nevydrží.

4. Podporujeme společenskou zodpovědnost

Je naším potěšením, že můžeme nabídnout katalogy, kde je stále širší výběr dárků z ekologických a recyklovaných materiálů a neustále se zabýváme i vyhledáváním dalších dárků, které odpovídají těmto kvalitám.

5. Poradíme s výběrem reklamních předmětů

Potřebujete nějaké reklamní předměty pro vaší kampaň, pro obchodníky, partnery nebo zaměstance a vůbec nevíte co? Nebaví vás probírat se hromadami katalogů? Nemusíte. My pečlivě sledujeme, co právě "frčí", víme, jak a jaké předměty fungují u ostatních a s výběrem vám rádi poradíme. Nechte to na nás, sestavíme vám plán předmětů na celý rok s ohledem na váš rozpočet.

6. Obratové slevy pro každou objednávku

Dobře víme, že na reklamních předmětech se šetřit nemá. Reprezentují vaší společnost nebo produkt. Ale také víme, že rozpočet je jen jeden. Vyjednáváme slevy u našich dodavatelů a výrobců a rádi vám je přenecháme.

7. Ručíme za kvalitu produktů

Kvalitní produkty mohou být jen od kvalitních dodavatelů. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a udržujeme s nimi dobré vztahy. Nekvalitních výrobků se u nás obávat nemusíte.

8. Sledujeme nové trendy

Zajímáme se o to, co ve světě právě letí. Chceme jít s dobou, a tak se pravidelně jezdíme inspirovat na evropské a čínské veletrhy reklamních předmětů. Sledujeme, jaké dárky rozdává konkurence a jak fungují. A rádi vám prozradíme ;-)

9. Zázemí stabilní společnosti

Na trhu s B2B zákazníky se pohybujeme přes 20 let. Známe vaše potřeby a můžeme nabídnout zázemí stabilní společnosti.

10. Pomůžeme, když vám hoří termíny

Nedržíme se termínů dodání za každou cenu, chápeme, když potřebujete dodat zboží na poslední chvíli. Pro nás je to výzva a spokojený klient potom odměnou.

Novinky e-mailem